Металевий піддон, оцинкований, 40 х 92,5 см, Kerbl
SKU
828071
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82807-1 |
| Старий код SKU | 82807-1 |
| Код постачальника | 828071 |
| Основний EAN-13 | 4018653928233 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Wymienna metalowa kuweta, ocynkowana, 1-częściowa 40 x 92,5 cm |
| Призначено для | 82807 Domek dla królików lub kur |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 66.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 90 cm |
| Чиста вага продукту | 3.875 kg |
| Маса нетто | 3.875 kg |
