Металевий стелаж для сіна для гризунів, з кришкою, 17 x 7 x 13 см, Kerbl
SKU
82857
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82857 |
| Код постачальника | 82857 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653828571 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/600 |
| Чиста вага продукту | 0.23 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 4.6 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
