Металевий стовпчик для огорожі, круглий, 107 см, червоний, 10 шт./коробка, Kerbl
SKU
441457
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653095058 |
| Колір виробника | червоний |
| Загальна довжина | 107 см |
| Другий код | 441457 |
| Старий код SKU | 11-1115 |
| Матеріал | Метал |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 4.6 kg |
| Розмір | 107 cm |
| Код CN | 73269098 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30/720 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 113 cm |
| Чиста вага продукту | 0.455 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 113 cm |
| Вага коробки | 13.65 kg |
