Миготлива підвіска до нашийника Maxi Safe, 2,5 х 1,5 см, Kerbl
SKU
81194
- світить у кількох кольорах (червоний/синій/білий)
- видимість до 500 м
- понад 100 годин роботи
- з батарейками LR41
- водонепроникна
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81194 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653908303 |
| Код CN | 85318070 |
| Діаметр | 1.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81194 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144/7920 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 7.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.288 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
