Миючий лосьйон для вимені (концентрат), 5 л, Kerbl
SKU
15245
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15245 |
| Старий код SKU | 01-6137 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653152454 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 34024900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15245 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/96 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 5.296 kg |
| Маса нетто | 5.3 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 27.5 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 21.716 kg |
