Мішечки для котячого наповнювача, 59 х 46 см, 10 шт, Kerbl
SKU
84215
- в лоток максимальних розмірів 59 x 46 см
- 10 штук в упаковці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84215 |
| Код постачальника | 84215 |
| Розмір | XL |
| Код CN | 39232100 |
| Основний EAN-13 | 4018653842157 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/36/864 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.243 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 11.904 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
