Мішок-кігтеточка для кота Climber mini, підвісний до стелі, 180 см, бежевий, Kerbl
SKU
84449
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84449 |
| Код постачальника | 84449 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653254240 |
| Діаметр | 20 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/27 |
| Чиста ширина продукту | 39.5 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 2.19 kg |
| Маса нетто | 2.19 kg |
