Миска антиковзка з нержавіючої сталі Anti Splash, 900 мл, Kerbl
SKU
82289
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82289 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653822890 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 900 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/144 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82289 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.32 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 11.376 kg |
| Ширина коробки | 52 cm |
| Чиста висота продукту | 25.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 6.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.316 kg |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
