Миска антиковзка з нержавіючої сталі, уповільнююча, 500 мл, Kerbl
SKU
82294
- підйом чаші уповільнює пиття та прийом їжі
- можна мити в посудомийній машині
- Антиковзка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82294 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653822944 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/1728 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82294 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 27.5 cm |
| Вага коробки | 13.152 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.274 kg |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
