Миска для корму, що уповільнює, 500 мл, зелена, Kerbl
SKU
80548
- спеціальна конструкція миски для годування обмежує поспішне поїдання та пиття;
- легко чиститься.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80548 |
| Код постачальника | 80548 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507988514 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/1200 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 4.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.126 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 22.5 cm |
| Вага коробки | 1.008 kg |
| Ширина коробки | 21.5 cm |
