Миска для води та корму Anti Dribble, 500 мл, біла, Kerbl
SKU
80503
- протиковзкий
- підвищення в мисці уповільнює пиття та їжу
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80503 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653927670 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/720 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80503 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 46.5 cm |
| Вага коробки | 4.104 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.114 kg |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
