Миска-килимок для собак, для повільного годування, 20 х 20 см, бірюзова, Kerbl
SKU
80550
- для змащування вологим кормом, пастами, кремами або подібними
- допомагає уповільнити прийом їжі, завдяки чому забезпечує розслаблення та заспокоєння
- Лизання заспокоює та розслабляє тварину, наприклад, після стресового візиту до ветеринара
- 4 різні візерунки поверхні стимулюють ниткоподібні сосочки на язиці чотириногого друга, а також надовго розслабляють м'язи щелепи та область шиї
- протиковзка на всіх гладких поверхнях завдяки численним присоскам на дні
- легко чиститься під проточною водою
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80550 |
| Код постачальника | 80550 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653281949 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.175 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 8.4 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
