Миска-поїлка з фільтром для котів і собак HYDRA200, з захистом від бризок, 2 л, Kerbl
SKU
81892
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81892 |
| Код постачальника | 81892 |
| Код CN | 39249000 |
| Основний EAN-13 | 3700192310464 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/128 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.894 kg |
| Маса нетто | 0.89 kg |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 15.757 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
