Миска з нержавіючої сталі, 300 мл, Kerbl
SKU
83201
- можливість миття в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83201 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653832011 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 300 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/240/1920 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83201 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 10.068 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Чиста ширина продукту | 13.6 cm |
