Миска з нержавіючої сталі, 450 мл, Kerbl
SKU
83412
- можливість миття в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83412 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653834121 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 450 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/240/3840 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83412 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 18.002 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.073 kg |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
