Миска з нержавіючої сталі, 450 мл, кольорова, Kerbl
SKU
82296
- протиковзкий
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82296 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653822968 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 450 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96/1344 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82296 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 45.5 cm |
| Вага коробки | 15.188 kg |
| Ширина коробки | 37.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.147 kg |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
