Миска з нержавіючої сталі з антиковзким покриттям, 1825 мл, Kerbl
SKU
81976
- протиковзка
- з високим краєм
- можливість миття в посудомийній машині
- для порід собак з довгими вухами, наприклад, сетерів, спанієлів, пуделів і т.д.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81976 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653819760 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 1825 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/576 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81976 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.56 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 13.368 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.557 kg |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
