Миска з вагами для домашніх тварин, 1,8 л, біла, EYENIMAL
SKU
81877
| Марка | EYENIMAL |
|---|---|
| Другий код | 81877 |
| Країна походження | Francja |
| Основний EAN-13 | 3700192304371 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Додаткова інформація | Intelligent Pet Bowl XL |
| Ємність/Об'єм | 1,8 l |
| Код CN | 84231010 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Виробник | NUM`axes Nature & Technologies |
| Код постачальника | 81877 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.86 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 5.16 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 23.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.86 kg |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
