Миска з вагами для домашніх тварин, 1 л, біла, EYENIMAL
SKU
81876
- для собак і котів
- Миска дозволяє порціонувати корм.
- РК-дисплей дозволяє зчитувати кількість їжі та води.
- Дозволяє зважувати сухий корм і подавати їжу улюбленцю.
- можливість зняття миски з нержавіючої сталі, підходить для миття в посудомийній машині
- корисна для тварин, які страждають від надмірної ваги або діабету
- можливість вибору одиниці вимірювання: г, кг, мл (рідини), фунт, унція
- просте управління за допомогою РК-дисплея 81876
- ємність 1л / 500г сухого корму
- діапазон вимірювання від 1г до 5кг
- потрібні 2 лужні батарейки 1,5 В LR03 (не входять в комплект)
| Марка | EYENIMAL |
|---|---|
| Другий код | 81876 |
| Країна походження | Francja |
| Основний EAN-13 | 3700192303961 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Додаткова інформація | Intelligent Pet Bowl |
| Ємність/Об'єм | 1 l |
| Код CN | 84231010 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Виробник | NUM`axes Nature & Technologies |
| Код постачальника | 81876 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.63 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 7.584 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.632 kg |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
