Мисливський манекен-сумка для собак, 16 х 7 см, чорний, Kerbl
SKU
81487
Відмінний ефект дресирування! Покращує концентрацію, вчить слухняності та апортуванню.
- з застібкою-блискавкою та додатковою липучкою
- водонепроникний, стійкий до забруднень, 100% поліестер
- з м'якою підкладкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81487 |
| Код постачальника | 81487 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 42029298 |
| Основний EAN-13 | 4018653067475 |
| Діаметр | 7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.047 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 8.234 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
