Мисливський манекен-сумка для собак, 23 х 7 см, чорний-помаранчевий, Kerbl
SKU
80773
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80773 |
| Код постачальника | 80773 |
| Код CN | 42029298 |
| Основний EAN-13 | 4018653943663 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/96/1152 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.083 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 7.968 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
