Місток для гризунів, дерев'яний, 27 х 16 см, Kerbl
SKU
84074
- з натурального дерева
- гнучкий
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84074 |
| Код постачальника | 84074 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653840740 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/432 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 29.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.318 kg |
| Маса нетто | 0.32 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 7.632 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
