Місток для гризунів, дерев'яний, 50 х 30 см, Kerbl
SKU
84084
- з натурального дерева
- гнучкий
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84084 |
| Код постачальника | 84084 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653840849 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 1.95 kg |
| Маса нетто | 1.95 kg |
| Висота коробки | 43 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 23.4 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
