Місток для гризунів Nature, дерев'яний, 35 х 17 х 20 см, Kerbl
SKU
84406
- з натурального дерева
- служить схованкою або сходинками
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84406 |
| Код постачальника | 84406 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653844069 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/192 |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.95 kg |
| Маса нетто | 0.95 kg |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 22.8 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
