Місток для хом'ячка, дерев'яний, з гачками, 57 х 7 см, Kerbl
SKU
82776
- з натурального дерева
- гнучкий
- для кріплення у 2 довільних точках у клітці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82776 |
| Код постачальника | 82776 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827765 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72/720 |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.21 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 5.04 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
