Молочний сепаратор SHOOF, 8 л, Kerbl
SKU
15701
- Дозволяє доїти молоко окремо з кожної чверті вимені
- Корисно у випадку великої кількості соматичних клітин або інших забруднень в одній з чвертей або у випадку зараження молока
- Об'єм 8 літрів
- Стійкий до пошкоджень і легкий в очищенні
| Марка | SHOOF |
|---|---|
| Другий код | 15701 |
| Старий код SKU | 01-5208 |
| Код постачальника | 15701 |
| Основний EAN-13 | 9417027037598 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84342000 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Ємність/Об'єм | 8 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Об'єм | 8 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 26.5 cm |
| Чиста висота продукту | 22.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.81 kg |
| Ширина коробки | 55 cm |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 82 cm |
| Вага коробки | 21.72 kg |
| Маса нетто | 1.81 kg |

