Монтажна пластина для ящика на сіно HayBox, підлогова, Kerbl, Kerbl
SKU
3210377
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3210377 |
| Основний EAN-13 | 4018653141427 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3210377 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Polska |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25 |
| Чиста ширина продукту | 53.3 cm |
| Чиста висота продукту | 0.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 74 cm |
| Чиста вага продукту | 1.369 kg |
| Маса нетто | 1.37 kg |
| Ширина коробки | 57.7 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 34.225 kg |
