Монтажний комплект для захисту від втечі з клітки для кроликів (70345), Kerbl
SKU
70341
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70341 |
| Код постачальника | 70341 |
| Основний EAN-13 | 4018653703410 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Zestaw do dodatkowego montażu dla 70345 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/102/8390 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 112 cm |
| Чиста вага продукту | 3.75 kg |
| Маса нетто | 3.75 kg |
