Монтажний комплект для захисту від втечі з клітки для кроликів (70358), Kerbl
SKU
70381
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70381 |
| Код постачальника | 70381 |
| Основний EAN-13 | 4018653703816 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Zestaw do dodatkowego montażu dla 70358 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 114 cm |
| Чиста вага продукту | 1.24 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 114 cm |
| Вага коробки | 12.4 kg |
| Маса нетто | 1.24 kg |
