Морська сіль для ванн 1% 1000 мл
SKU
3228283
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Другий код | 3228283 |
| Основний EAN-13 | 4018653850565 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3228283 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 25010010 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/576 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 1.104 kg |
| Маса нетто | 1.1 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 28 cm |
| Вага коробки | 6.624 kg |
