Морська сіль для ванн, 2.5% 1000 мл
SKU
3228284
Розсіл з Мертвого моря багатий мінералами та мікроелементами. Натуральний розсіл, який підходить для небулайзерів, інгаляцій у приміщеннях та зволоження повітря, забезпечує приємний клімат для коней та вершників.
- Розчин солі з Мертвого моря, багатий мінералами та мікроелементами.
- Натуральний розсіл, приготований відповідно до найвищих гігієнічних стандартів.
- З магнієм, який має розслаблюючу, релаксуючу та заспокійливу дію.
- Для зволоження повітря та збагачення його корисними натуральними солями.
- Призначений також для використання в ультразвукових небулайзерах.
- Вода і сіль з Мертвого моря – збагачені мінералами.
- Використання продуктів завжди слід консультувати з лікуючим ветеринаром або терапевтом.
- Не зберігати при температурах вище 25 °C! Використовувати після відкриття.
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Другий код | 3228284 |
| Основний EAN-13 | 4018653850572 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3228284 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 25010010 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/576 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 1.129 kg |
| Маса нетто | 1.13 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 28 cm |
| Вага коробки | 6.774 kg |
