Набір аксесуарів VoleStop (пошуковий стрижень + копалка), Kerbl
SKU
299836
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12-0295-001 |
| Старий код SKU | 12-0295-001 |
| Основний EAN-13 | 4018653937297 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Słowenia |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/256 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Ширина коробки | 18.5 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Маса нетто | 0.444 kg |
