Набір для догляду за шерстю котів і собак, 7 в 1, рожевий, Kerbl
SKU
80074
Відкрийте для себе сучасний набір, призначений для догляду за шерстю та кігтями кожної кішки! Гарна коробка та її унікальний вміст – чудова можливість подарувати малюкові. Повний набір для догляду в одному місці!
- Набір для догляду за кішками та маленькими собаками з 7 предметів.
- з високоякісними засобами для догляду за шерстю та кігтями
- ідеально підходить як перше обладнання та для щоденного догляду
Включено: - 1 х ножиці з закругленими кігтями
- 1 х щітка для видалення мертвого волосся та розчісування
- 1 х пилочка для нігтів
- 1 фетрова подушечка для злегка заплутаного та важко розчісуваного волосся.
- 1 х гумова масажна щітка для ніжного масажу
- 1 х щітка для розчісування підшерстка
- 1 х гребінець для розплутування волосся
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80074 |
| Код постачальника | 80074 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653254097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.69 kg |
| Маса нетто | 0.69 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 43.5 cm |
| Вага коробки | 7.261 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
