Набір коліщаток для перенесення Gulliver Mega, Kerbl
SKU
84588
| Марка | STEFANPLAST |
|---|---|
| Другий код | 84588 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507963283 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84588 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.824 kg |
| Маса нетто | 0.82 kg |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 8.24 kg |
