Набір мисок з нержавіючої сталі з кришками, 550 мл + 900 мл + 1200 мл, Kerbl
SKU
80528
- ємність: 550 мл, 900 мл і 1200 мл
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80528 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653992081 |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Ємність/Об'єм | 550 ml, 900 ml, 1200 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/384 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80528 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 14.4 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |
| Чиста висота продукту | 18.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
