Набір насадок дрібної та середньої абразивності, для гриндера 84557 Oster
SKU
84558
| Марка | OSTER |
|---|---|
| Другий код | 84558 |
| Код постачальника | 84558 |
| Код CN | 84679900 |
| Основний EAN-13 | 5060569674819 |
| Виробник | Oster GmbH Newell Brands |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.021 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 7 cm |
| довжина коробки | 16 cm |
| Вага коробки | 0.126 kg |
| Ширина коробки | 8 cm |
