Набір вертикальних номерів для нашийника, без друку, жовті, 25 шт, Kerbl
SKU
208430
Номер легко читається завдяки тому, що табличка розташована вертикально на шиї тварини. Розглянути цифри, нанесені збоку на нашийник, часто складніше, особливо в хліві. Вертикальна табличка з номером на шиї полегшує ідентифікацію тварини, особливо у станку або біля кормової огорожі, де бічний номер може бути просто не видно.
Особливості:
- Міцна і стабільна конструкція.
- Просте кріплення на ремені/стрічки для маркування шириною до 40 мм.
- Забезпечує зручну та точну ідентифікацію тварин, особливо в місцях з обмеженим оглядом.
Ідеальне рішення для надійної ідентифікації тварин у будь-яких умовах господарства.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 208430 |
| Старий код SKU | 10-0760 |
| Код постачальника | 208430 |
| Основний EAN-13 | 4018653129913 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Holandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 0.735 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 65 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 73.5 kg |
| Маса нетто | 0.74 kg |
