Набір запасних щіток для чесалки на стовпчику, сині, 8 шт, Kerbl
SKU
18651-2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 18651-2 |
| Старий код SKU | 01-6364 |
| Код постачальника | 18651-2 |
| Основний EAN-13 | 4018653282229 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 5.2 kg |
| Маса нетто | 5.2 kg |
