Нагрівальний кабель для мисок для птахів 24 В, 10 Вт, з блоком живлення, Kerbl
SKU
70234
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70234 |
| Старий код SKU | 04-0389 |
| Код постачальника | 70234 |
| Основний EAN-13 | 4018653385708 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85168080 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/800 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 4.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 14.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.162 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 8.683 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
