Напувалка для дрібних тварин, 500 мл, пластикова, Kerbl
SKU
74163
Поїлка, виготовлена з міцного пластику. Легко наповнюється — не потребує зняття, достатньо додати воду безпосередньо в поїлку. Поїлку можна повісити на сітку з мінімальною шириною отворів 14 мм. Поточний рівень води видно ззовні, що полегшує контроль кількості води.
Колір: коричневий.
Об'єм: 500 мл.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 74163 |
| Старий код SKU | 04-0114 |
| Код постачальника | 74163 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653741634 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 84798997 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 500 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/32/1536 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.088 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 23.5 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 2.816 kg |
