Нашийник для кота CoolCats, з дзвіночком, 10 мм, рожевий, Kerbl
SKU
81601
- з нейлону
- з дзвіночком і надійною застібкою
- зі світловідбиваючим принтом
- ширина: 10 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81601 |
| Колір виробника | рожевий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653907344 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81601 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/240 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.025 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 12 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
