Нашийник для кота, з дзвіночком, 30 см х 10 мм, рожевий, Kerbl
SKU
81607
- Регульований котячий нашийник;
- З дзвіночком і застібкою безпеки;
- Виготовлений з ПВХ;
- Розміри: 10 мм х 30 см.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81607 |
| Код постачальника | 81607 |
| Основний EAN-13 | 4018653140956 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/6912 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.015 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 24 cm |
| Вага коробки | 2.569 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
