Нашийник для овець з D-подібним кільцем, шкіряний, 2,5 х 65 мм, Kerbl
SKU
2719
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2719 |
| Старий код SKU | 03-0051 |
| Код постачальника | 2719 |
| Основний EAN-13 | 4018653270196 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200/400 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.094 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 17.654 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
