Нашийник для прив'язі бичків 150 х 5 см, з 2 оцинкованими ланцюгами з вертлюгом, D-подібним кільцем і закруткою, Kerbl
SKU
12520
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12520 |
| Старий код SKU | 01-2080 |
| Код постачальника | 12520 |
| Основний EAN-13 | 4018653125205 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/10/200 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 160 cm |
| Чиста вага продукту | 1.833 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 19.8 kg |
| Маса нетто | 1.83 kg |


