Нашийник для собак Colorado, з застібкою-кліпсою, бірюзовий, 40-65 см х 25 мм, Kerbl
SKU
80242
- з поліпропілену та нейлону
- міцний завдяки поєднанню двох матеріалів
- 3-кольорове плетіння
- хромовані пряжки та застібки
- водонепроникний, брудовідштовхуючий
- плавне регулювання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80242 |
| Колір виробника | морський |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653945438 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 40 cm - 65 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80242 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.081 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 9.72 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
