Нашийник для собак Colorado, з застібкою-кліпсою, фуксія, 25-35 см х 15 мм, Kerbl
SKU
80237
- з поліпропілену та нейлону
- міцний завдяки поєднанню двох матеріалів
- 3-кольорове плетіння
- хромовані пряжки та застібки
- водонепроникний, брудовідштовхуючий
- плавне регулювання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80237 |
| Колір виробника | фуксія |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653945384 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 25 cm - 35 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80237 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 1.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 6 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
