Нашийник для собак Monte Carlo, 40-55 см x 25 мм, сіро-коричневий, Kerbl
SKU
80091
- Міцна та довговічна завдяки подвійній лінії;
- З фурнітурою в привабливому кольорі;
- Внутрішня частина виконана з м'якого, зручного матеріалу PU.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80091 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653285411 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 40 - 55 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80091 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120/1200 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 71 cm |
| Чиста вага продукту | 0.135 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 18.416 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |
