Нашийник для собак Puno, 46 - 55 см, 25 мм, чорно-оранжевий, Kerbl
SKU
80101
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80101 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653388570 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 46 - 55 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80101 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/120 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 69 cm |
| Чиста вага продукту | 0.109 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 14.493 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
