Нашийник для собак Puno, 56 - 65 см, 25 мм, чорно-оранжевий, Kerbl
SKU
80102
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80102 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653388587 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 56 - 65 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80102 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/120 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 79 cm |
| Чиста вага продукту | 0.118 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 15.53 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
