Нашийник для собак світловідбиваючий Light & Reflex, з кліпсою, 35-50 см х 20 мм, сірий/неоново-жовтий, Kerbl
SKU
80027
- містить батарею CR2032
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80027 |
| Колір виробника | жовтий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653211540 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 35 cm - 50 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80027 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/576 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.095 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 4.56 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
